Webinář: Jak pracovat se strachy a neumřít z vyděšení

Je všude kolem nás, věnujeme mu tolik pozornosti, a přitom tak málo s ním vědomě pracujeme. Táhne se celou historií lidstva jako červená nit. Byl a je zne/vy/užíván ke všemu, co kdy lidé dělali. Tak všudypřítomný, tak podstatný, a přesto tak opomíjený. Ano, je to STRACH.

Strach sám o sobě je potřebný, je užitečný, je to kámoš. Potíže nastávají, když si jím necháme ovlivňovat život.

Relaxace na uvolnění

těla a mysli zdarma

Relaxace těla a mysli je základním prvkem osobnostního tréninku. Dá se říci, že pokud umíte relaxovat, svět vám leží u nohou. A to doslova. Relaxace je mostem mezi tělem a duší. Mezi hmotným a nehmotným. Mezi vnějším a vnitřním světem. Tento STĚŽEJNÍ MOST vám dáváme zcela ZDARMA.

Relaxace je ve dvou hlasových variantách.

Přejeme příjemnou sebepoznávací zábavu!

Veronika a Petr

E-BOOK ZMĚNY BEZ OBAV

A KROTITELÉ STRACHŮ, OCHUTNÁVKA ZDARMA

Ochutnávka prvních dvou dílů Fovologické trilogie. Ve Změnách bez obav se naučíte bránit nejrůznějším obavám a strachům, které vás brzdí. Osvojíte si pěti krokovou techniku k vypořádání příčin strachů. Ve druhém díle Krotitelé strachů přejdete z obrany do útoku a budete více pracovat se samotnou energií strachu. Jsme mistři ve strašení, ale už nejsme mistři v práci se strachy. Strach je výzva ne blok. Využijte jeho energii ve svůj prospěch. Odhalíte skutečné příčiny strachu a naučíte se s nimi pracovat.

.