KOUČINK, TERAPIE, MENTORING, MENTÁLNÍ TRÉNINK, AUTOGENNÍ TRÉNINK

Roky ubíhají, vše je při starém a vám to nevyhovuje. Rádi byste využili svůj potenciál. Namísto neustálého začínání už opravdu chcete s něčím začít, místo dokončování byste rádi něco skutečně dokončili a místo řešení problému požadujete problém definitivně vyřešit. Zkusili jste spoustu zaručených receptů a ony nefungují.

Není to vaše chyba. Vaše starosti, problémy, touhy a sny zřejmě nikoho nezajímali. Říkali vám, co máte dělat. Vlastní iniciativa nebyla žádoucí. Nehledali ve vás samotných a i vy sami jste zapomněli na to, co jste nejvíc chtěli. Vedli vás, nekoučovali vás.                                         

Máme pro vás dobrou zprávu. Skutečně můžete dělat, cokoliv chcete. Prostřednictvím koučinku, který je založen na poznatcích z neurovědy, posílíte své silné stránky a zachytíte všechny prameny své inspirace. Svůj potenciál probudíte a na 100 % využijete. Rozehrajete naplno svůj talent. Necháte vyniknout své lepší já. Veškeré cíle si určujete vy sami. K získání a posílení vašich nových dovedností pomůže mentální trénink.

Díky mentálnímu a autogennímu tréninku získáte nové dovednosti, které budete schopni používat i bez naší pomoci. Po celý život. Budete pracovat sami na sobě. Přimějeme vás skutečně naslouchat vašim myšlenkám. Řeči jako “to nejde”, “to nezvládnu”, “ale”, “co kdyby”, škrtnete ze svého slovníku. Z vašeho snu se stane cíl s termínem.                                                                                            

Vydejte se na cestu svého talentu. My vám na ni posvítíme. Připravujeme spolupráci s dalšími odborníky ze světa osobnostního tréninku. Náš přístup k osobnosti a práci s ní je postaven na racionálních a vědecky prověřených technikách.

Relaxace na uvolnění

celého těla zdarma

Relaxace těla je základním prvkem osobnostního tréninku. Dá se říci, že pokud umíte relaxovat, svět vám leží u nohou. A to doslova. Relaxace je mostem mezi tělem a duší. Mezi hmotným a nehmotným. Mezi vnějším a vnitřním světem. Tento STĚŽEJNÍ MOST vám dáváme zcela ZDARMA.

Relaxace je ve ve dvou hlasových variantách.

Přejeme příjemnou sebepoznávací zábavu!

Veronika a Petr

E-book Změny bez obav

a

Krotitelé strachů, ochutnávka zdarma

Ochutnávka prvních dvou dílů Fovologické trilogie. Ve Změnách bez obav se naučíte bránit nejrůznějším obavám a strachům, které vás brzdí. Osvojíte si pěti krokovou techniku k vypořádání příčin strachů. Ve druhém díle Krotitelé strachů přejdete z obrany do útoku a budete více pracovat se samotnou energií strachu. Jsme mistři ve strašení, ale už nejsme mistři v práci se strachy. Strach je výzva ne blok. Využijte jeho energii ve svůj prospěch. Odhalíte skutečné příčiny strachu a naučíte se s nimi pracovat.

E-book Změny bez obav

První díl Fovologické trilogie v plné verzi. Naučíte se jak pracovat se strachy a neumřít z vyděšení. Osvojíte si pěti krokovou techniku k vypořádání příčin strachů.  Odhalíte skutečné příčiny strachu. Spousta příkladů z koučovací a terapeutické praxe, praktické tréninky k osvojení pěti krokové techniky, mini příběhy dvou fiktivních hrdinů.

E-book Krotitelé strachů

Druhý díl Fovologické trilogie. Energie strachu ve vašich službách. Při práci se strachem přejdete od obrany k útoku. Už dokážete strach a jeho příčiny neutralizovat obranou. Nyní strachu budete předcházet aktivní činností a dokážete mu předejít. Nechybí opět příklady z koučovací a terapeutické praxe, praktické tréninky k osvojení techniky, mini příběhy dvou fiktivních hrdinů Lilian a Jiřího, které už znáte z prvního dílu. Vydejte se na lov příčin strachů v nás samotných i mimo nás. Odhalíte prazáklad energetického potenciálu strachu a naučíte se, jak tuto energii využít ve svůj prospěch. Stanete se z kořisti lovcem.

Oba e-booky Změny bez obav

a

Krotitelé strachů za zvýhodněnou cenu

25 % sleva. Komplexní výbava pro vypořádání se strachy. První dva díly Fovologické trilogie za zvýhodněnou cenu. Ušetříte 140 Kč.

Domácí hovory, 1. díl, o čem je koučink

a terapie, část první

Máte spoustu otázek, jak koučink s terapií fungují dohromady? Jací lidé tuto službu vyhledávají? Jak jim to pomáhá? Co obvykle lidé chtějí vyřešit? Jak se potom cítí? Jaký vliv to má na jejich život? Na tyto a ještě další otázky odpovídá kouč a terapeut Mgr. Petr Pavelka.

Domácí hovory, 1. díl, o čem je koučink

a terapie, část druhá

Druhá část prvního dílu Domácích hovorů. Další otázky, jak koučink s terapií fungují. Jak se lidé odhodlávají ke změnám? Bojí se? Je správné mít strach? Jak s obavami pracovat? Co je pro lidi těžší si připustit, být chudý nebo bohatý? Na tyto a ještě další otázky odpovídá kouč a terapeut Mgr. Petr Pavelka.

[instagram-feed]