Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs5/iostcz/home/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6123
Relaxace na uvolnění těla - koučink - Institut osobnostního tréninku

relaxace na uvolnění

celého těla zdarma 

Relaxace těla je základním prvkem osobnostního tréninku. Dá se říci, že pokud umíte relaxovat, svět vám leží u nohou. A to doslova. Relaxace je mostem mezi tělem a duší. Mezi hmotným a nehmotným. Mezi vnějším a vnitřním světem. Tento STĚŽEJNÍ MOST vám dáváme zcela ZDARMA.

Relaxujte, trénujte.

Začněte tím, že tuto relaxaci použijete jako uspávanku. Na dobrou noc. Plynule tak přejdete do plnohodnotného spánku. Utlumíte stres. (Ano, zatím pouze utlumíme, v autogenním tréninku pak můžete stres zpracovat.) Sledujte, jak se po relaxaci zkvalitní váš spánek. Dejte tomu pár dní. Až prozkoumáte působení relaxace na kvalitu spánku, přejděte více k tréninku pozornosti. Tzn., že se nenecháte uspat. Trénink pozornosti je vhodné praktikovat v sedě, ať už v tureckém nebo na židli. Ale bez opírání se. To vám zaručí, že neusnete a budete muset překonat diskomfort v sezení a zároveň udržet pozornost na hlase nikoliv bolesti zad či otupělosti nohou. Dalším krokem je přechod na autogenní trénink. Každý začíná relaxací těla. Je velkou výhrou mít tuto základní disciplínu zvládnutou.

Jako hudební doprovod relaxace jsme použili bubínek štěstí, jeho zvukové vibrace jsou nahrávkou nepřenosné, každopádně nejlépe je uslyšíte, pokud použijete sluchátka. Relaxace je ve ve dvou hlasových variantách.

Přejeme příjemnou sebepoznávací zábavu!

Veronika a Petr

.
.
[instagram-feed]