Kvantový

Kongres

se konal ve dnech

3. 5. – 6. 5. 2021

Nestihli jste se přihlásit na Kvantový kongres nebo jste nestihli shlédnout všechny přednášky?

Máme pro vás všechna videa z kongresu a bonusově i MP3 nahrávky ke stažení.

$

JE NA ZAČÁTKU VŠEHO OPRAVDU MYŠLENKA?

$

DOKÁŽEME BÝT TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA?

$

JAKÝ JE NEJMOCNĚJŠÍ LIDSKÝ NÁSTROJ?

$

CO TO JE KVANTOVÉ POLE?

$

KDO URČUJE NAŠE HRANICE?

Staň se  tvůrcem svého života

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

RNDr. Jan Rak, Ph.D., jaderný a kvantový fyzik. Profesor na finské univerzitě ve Jyvaskyle, mnohaletý pracovník na projektech na největším urychlovači částic na světě ve švýcarském CERNu. Nepřestává ho fascinovat realita naší existence. Je velkým popularizátorem kvantové fyziky. „Náš svět je pouze dohodnutá informace.“ „Žijeme to, čemu věříme.“

MUDr. Martin Jan Stránský, M.D, FACP, neurolog. Praktikoval neurologii a vyučoval na Yaleské univerzitě, kde je dodnes primářem. Po r. 1989 se „vrátil“ do vlasti, obnovil časopis Přítomnost, založil Polikliniku na Národní. Dnes se převážně věnuje neurologickým dopadům moderní technologie na lidský mozek a na lidskou budoucnost. Na toto téma přednáší po celém světě.

Mgr. Veronika Pavelková, spirituální mentorka, koučka, inspirativní Tvůrce. Zakladatelka Institutu osobnostního tréninku a autorka komplexní osobnostně rozvojové metody MindArt Concept. Všechny své zkušenosti, znalosti, poznatky, které dílem přivezla z Asie a dílem získala v ČR, zarámovala do koučovacích hovorů a přidala magické, bezlimitní možnosti vycházející z kvantové terapie.

Mgr. Petr Pavelka, spirituální průvodce, kouč, právník a fovolog. Zakladatel Institutu osobnostního tréninku a spoluautor komplexní osobnostně rozvojové metody MindArt Concept. Po přijetí odpovědnosti za svůj život se stal tvůrcem vlastního svobodného bytí. Kvantovku díky jejím neomezeným možnostem používá jak v běžném životě, tak v podnikání a také při práci s klienty.

Monika Webster, lektorka a konzultantka. Autorka BeTrue čištění bloků a strachů, spoluautorka Techniky Kvantového Doteku Matrixu a konceptu NoGames. Zaměřuje na prožitkovou práci s emocemi. Učí, jak se setkat se svou temnou stránkou, porozumět jí, přestat se jí bát a využít její potenciál pro probuzení vnitřní síly a pro život v rovnováze, volnosti a svobodě.

Pavel Vondrášek, mentální kouč. Autor Techniky Kvantového Doteku Matrixu, fyzioterapeut a specialista ve sportovní medicíně. První propagátor Kvantové terapie v České republice. Učí ostatní překonat svá omezení, tvořit svou novou realitu a jak si zhmotnit úspěšný život. Pomáhá lidem znovu nalézt své schopnosti, které mají a vždy je měli, jen je možná ještě neumí naplno použít.

Adéla Sen, koučka a mentorka s vášní pro byznys a šamanismus. Učí ženy, jak vybudovat sebe-vědomé a úspěšné autentické milionové podnikání v souladu s jejich Duší, které jim zajistí dostatek času a peněz na pohodový a sebejistý život. Do podnikání vnáší duchovní a energetické principy. Propojuje racionalitu se spiritualitou, funkční byznys strategie s energií.

Jiří Lexa. Původně vystudoval hudbu, potom psychologii a společenské vědy. Zakladatel a tvůrce Kvantové cesty a 1. kvantové veterinární kliniky v ČR. Věří, že člověk je unikát a nelze jej zaškatulkovat. Pomáhá lidem v oblasti vztahů, léčitelství, čtení z kvantového pole a tvorby vlastní reality. Jeho žáci si oblíbili jeho způsob vnímání světa jako nenásilnou, účinnou, poměrně rychlou a hlavně trvalou formu transformace.

Mirek Vojáček, akademický malíř, spisovatel, učitel buddhistických meditací a tvůrce Kvantových oprav. Říká o sobě, že měl všechny předpoklady pro to být šťastný, měl vždy práci, vydělával tolik peněz, aby si mohl dovolit to, co chtěl, měl rodinu, a přesto nebylo něco v pořádku. Pocity mu říkaly, že je něco špatně, že se necítí vůbec tak dobře, jak by chtěl.

Roman Velísek, mentální kouč. Uvědomil si, že podvědomé názory na náš svět jsou tím, co náš svět ovlivňuje, a že můžeme dosáhnout požadované změny ve všech oblastech života, pokud dokážeme se svými vnitřními myšlenkami pracovat. Stejným způsobem začal pracovat s klienty v rámci individuálních sezení, což je i směr, kterému se nyní věnuje, a to i v oblasti psychosomatiky.

Klaudie Pivodová. Jejím životním tématem je svoboda a zodpovědnost za sebe. V životě se opírá o dobrý pocit, jednoduchost a logiku. Snaží se s lidmi pracovat tak, aby poznali svou vlastní podstatu, svůj nekonečný potenciál, a aby sami dokázali nalézt vnitřní klid (v sobě i v životě).

Martina Chomátová, lektorka mindfulness. Inspiruje a podporuje ženy na cestě ke spokojenosti a hravosti. Aby v budoucnu nemusely následovat druhé, dokázaly rozpoznat svou vlastní jiskru a následovaly ji. Aby vnímaly, že mají na světě své místo přesně takové, jaké jsou a mohly žít hravě se svými nejbližšími. To neznamená, že nezažívají náročné momenty, ale umí na ně nahlížet jinak, kreativně.

Miriam Stelaria Latia, spirituální mentorka božského potenciálu a rozkvětu života, multipotenciálka s dary světla. Vede lidi na cestě duše a rozkvětu života. Probouzí jejich božský potenciál, světlo, dary a vášeň pro tvoření svého života v energiích Nové Země. Učí je sebepoznání jejich skutečné síly, autenticity, tvořivosti a svobody.

Petra Holubová, průvodkyně na Cestě k lepšímu životu. Pomáhá lidem změnit nastavení podvědomé mysli tak, aby je podporovala v tvorbě života podle jejich představ.

MUDr. Petra Chvátalová, psychiatrička s celostním přístupem. Nejde léčit tělo bez duše a duši bez těla. Proto s lidmi pracuje komplexně. Je potřeba mít vyživené tělo, aby mělo základní stavební prvky. Druhou důležitou částí jsou emoce. Často jsou potlačené, nevyjádřené. Proto psychické potíže nemohou vyřešit léky, protože se nedotýkají těchto dvou záležitostí.

Mgr. Andrea Šatopletová, ACC., transformační koučka, systemická psychoterapeutka, supervizorka, mentorka. Využívá ve své práci nejen svou mysl, ale také duši a srdce. Její dary empatického naslouchání, přímé komunikace a schopnosti podporovat potenciál lidí jsou základem pro podněcování a vytváření nových hodnotných uvědomění. Svou existencí inspiruje druhé, dodává jim víru v naplněný život a podněcuje je k akci.

Daniel Čépe, poradce, lektor. Víte. Většina lidí si přeje život. Ten „obyčejný“ život, kde ho poklidným způsobem prožívají po svém. Vše plyne samo tak, jak tomu vždy bylo a já jako bytost žiji. Být život je pro mě tím nejvíc. Je tam radost i úžas z toho, že žiji. Že vše se děje. Vždy se to tak dělo. Stejně jako Já.

Adriana Těšínská, certifikovaná facilitátorka metody Access Bars. Na svých kurzech říká, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost. Vše, co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. Pomáhá lidem objevovat svůj vnitřní potenciál, dary a talenty.

Chcete podpořit naše další kongresy?

JAK BUDE KONGRES PROBÍHAT

Kvantový kongres se uskuteční ve dnech 03. 05. – 06.05. 2021. Jakmile se přihlásíte, můžete se již těšit na úžasné kvantové zážitky. Na váš email, který jste uvedli v registraci na kongres, každý den konání kongresu obdržíte odkaz na vysílání toho dne. Přístup k vysílání každého jednotlivého dne bude aktivní po 2 dny od obdržení emailu s odkazem na vysílání.

Komunikace ke kongresu bude probíhat na našich facebookových stránkách Institut osobnostního tréninku.

Kdo založil Institut osobnostního tréninku?

Za odbornou platformou Institutu osobnostního tréninku stojí manželé Veronika a Petr Pavelkovi. Oba jsou koučové, ale též terapeuti. Používají koučovací kompetence, kvantové opravy, kvantovou vlnu, energetické a informační metody pro transformaci, harmonizaci a nastavení těla i mysli.  V kvantovém poli jsou jako doma, vytvářejí svou vysněnou realitu s lehkostí a úsměvem. Plnohodnotné využítí možností kvantového pole nazývají magií života a zasávají názor, že je úplně pro každého. Na základě svých bohatých zkušeností- vytvořili komplexní osobnostní tréninky na míru MindArt Concept.

Chybí zde nějaká informace? Zeptejte se, napište nám

10 + 7 =