Coach & Mentor

Summit

online a zdarma

26. 9. – 30. 9. 2021

.

Coach & mentor summit začne za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Ochutnávky z Coach & Mentor Summitu

Jak může práce s koučem zkvalitnit život? Jak to vlastně funguje? Co ne/dělá kouč a co čeká na klienta? Jsou kouči také lidé? Je koučink jen pro manažery velkých korporací? Nebo vám kouč pomůže i v běžném životě a s čím konkrétně?

Jak vám může na vaší cestě pomoci mentor? Je dobré mít vzory? Kdo učí učitele?

Uvedeme na pravou míru celou řadu mýtů a pověr o koučích, koučinku, mentorech a mentorství.

23 předních českých a slovenských koučů a mentorů, za kterými jsou tisíce spokojených klientů, vám zodpoví výše uvedené otázky a také spoustu dalších.

zkvalitněte si život

$

CO PŘESNĚ KOUČINK JE?

$

V ČEM MI POMŮŽE A ZKVALITNÍ ŽIVOT?

$

NEJSOU TO VŠECHNO JENOM NĚJAKÉ ŘEČI?

$

PROČ JE DOBRÉ PŘEMÝŠLET NAHLAS A PŘED KOUČEM?

$

CHCI ZMĚNU, ALE BOJÍM SE. POMŮŽE MI S TÍM KOUČ?

$

DÁ SE KOUČINK A MENTORING PROPOJIT S ÚČINÝMI TECHNIKAMI A METODAMI?

$

CO PŘESNĚ JE MENTORSTVÍ A JAK MI TO POMŮŽE V ŽIVOTĚ?

$

MENTOR SE UPLATNÍ JEN V PROFESNÍM ŽIVOTĚ NEBO I V SOUKROMÉM?

jen vy sami jste odborníkem na váš život

hosté summitu

Jak mi koučink pomůže v životě?

Dr. Vladimír Tuka, je prvním a jediným českým koučem s nejvyšší mezinárodní certifikací MCC u Mezinárodní federace koučů a českým průkopníkem Brain-Based Coachingu. Více než 13 let se věnuje profesionálnímu koučování a rozvoji leadershipu. Vede společnost NeuroLeadership, ve které trénuje profesionální kouče a manažery ve využívání koučovacích dovedností.

Hlavní tajemství osobního rozvoje

Mgr. Veronika Pavelková, koučka a terapeutka. Zakladatelka Institutu osobnostního tréninku a autorka komplexní osobnostně rozvojové metody MindArt Concept. Všechny své zkušenosti, znalosti, poznatky, které dílem přivezla z Asie a dílem získala v ČR, zarámovala do koučovacích hovorů a přidala magické, bezlimitní možnosti vycházející z kvantové terapie a dalších metod a technik.

Podceňování vs Oceňování

Mgr. Petr Pavelka, kouč, terapeut, právník a fovolog. Zakladatel Institutu osobnostního tréninku a autor komplexní osobnostně rozvojové metody MindArt Concept. “Navracím lidi do energetické rovnováhy, což se mimo jiné projevuje v harmonizaci celé osobnosti, vyladěním vztahů, otevřenosti k hojnosti, upevněním zdraví, zlepšením kondice a trvalým zkvalitněním života.”

Čarodějnický marketing pro podnikatele

Magdalena Čevelová je marketingová čarodějnice, poradkyně a mentorka. Specializuje se na autentický marketing a psychologii podnikání. Pomáhá volnonožcům, živnostníkům a majitelům malých firem prosperovat, a přitom být sami sebou. Podnikání vnímá jako součást osobního rozvoje. Vystudovala psychologii a marketing, na volné noze podniká od roku 2003.

Kdo jsem, musí ven

Petr Jan Křen. Transformační a vztahový kouč, expert na rozvoj osobnosti, byznys mentor. Ve svém životě zažil jak vybudování hvězdné úspěšné kariéry, tak i pád na pomyslné životní a pracovní dno. Díky těmto životním extrémům má reálný rozhled a také nadhled, z čehož čerpá své bohaté zkušenosti. Jeho mottem je :“Žádné kecy, prostě zkušenosti.“

O odvaze a o energetickém podnikání a marketingu

Lenka Lutonská je autorkou, medzinárodnou trénerkou a jednou z popredných mentoriek pre podnikateľky v Európe. Originálne pochádza zo Slovenska, jej práca viedie ženy svetového formátu k tomu, aby našli, spojili sa a vytvorili vplyv na svoju dušu, špičkových klientov, pretože chápe potrebu energetickej práce spojenej so stratégiou.

Dračí marketing

Jana Svobodová. Byznys mentorka pro podnikatelky ve službách a zakladatelka komunity Online pro rebelky. Při své práci podporuje ženy, aby se nebály mít ve svém podnikání velké cíle. Propojujeme byznysové strategie a vnitřní práci na osobnostním růstu. Společně nacházíme způsoby, jak výjimečné schopnosti využít v podnikání a vytvořit fungující byznys. S lehkostí a v souladu s osobním životem.

Život v  Rozumu a Citu, aneb jak objevit svůj osmiválec

Zdeněk Štěpánek. Koučování je úspěšné pouze v případě, že se podaří dosáhnout skutečnou kvalitativní změnu integrovanou do života. Pokud koučovaný nalezne chuť „poznávat nové“ je Zdeněk připraven mu napomáhat „nastupovat na tenké lano“ do oblastí, kde ještě nikdy nebyl a rád by je prozkoumal. Pod tímto lanem je však bezpečná síť, kterou tvoří v celém procesu koučování.

Důvěra v život

Lucie Harnošová. Přední mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Studuje koučování na Institutu integrované sexuality v Americe. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otevírat oči a milovat život.

Jak podnikat v radosti a lehkosti

Michal Holub. Provází klienty k tomu, aby objevili svoji autentičnost a tu potom žili v soukromí, ve své práci nebo podnikání. Jeho klienty jsou ženy i muži, často řídí firmy nebo podnikají, kteří  se chtějí cítit sami sebou ve všech rolích, které zastávají a také mimo jakékoliv role. Být šťastni, že jsou. Bez podmínek a očekávání a toto žít ve všech oblastech života.

Vliv hodnot a přesvědčení na naše životy

Mgr. Andrea Šatopletová, PCC. Profesionální certifikovaná a transformační koučka, systemická psychoterapeutka, autorka projektů Umím říct NE a Efektivní ženy. Podporuje druhé na cestě za jejich efektivitou v práci i doma. Efektivita proměňuje životy. Díky ní se zaměřujeme na to skutečně důležité. Věnujeme se sami sobě, svým rodinám a také prostředí, které nás obklopuje.

Pro štěstí je potřeba se rozhodnout

Alena Dokulilová, transformační koučka a psychoterapeutka. Alena využívá při práci s klienty i techniky Kvantové terapie, Kvantových oprav a Funkčního principu. To umožňuje jít do hloubky emocí a čistit bloky, které brání v realizaci našich snů. Společně s klienty odhaluje, co se děje v jejich srdci, duši a současně se ptá, co je na té cestě drží a jaké je jejich „proč“.

Jak se nastartovat a vidět nové možnosti

Monika Dvorská. Terapeutka, koučka a grafoložka Koučuje s přesahem a v terapiích používá inovativní metody jako je kvantová terapie, kvantové čištění, kvantové opravy, funkční princip a to vše završuje dalšími metodami koučinku. Pracuje s lidmi, kteří chtějí vědomě tvořit svůj nový smysluplný život a přestat žít na automat a opustit stereotyp života.

Práce na sobě je Lifestyle

Veronika Ježíková. Terapeutka. Pomocí kvantových oprav a funkčního principu ladíme s klienty osobnost tak, aby našli vnitřní klid. Aby je nic nenaštvalo a vnitřně nerozhodilo. S klienty pracuji na odstraňování mentálních bloků, překonávání strachů, rozpouštění nežádoucích programů a emocí. Ladíme život, byznys, vztahy, práci, zdraví aj.

Odkud přichází do našeho života klid?

Eva Mohauptová, PCKA, PCC. Průvodce vědomým podnikáním, koučka, supervizorka a lektorka. Věří, že je užitečnější hledat, co můžeme ovlivnit než si stěžovat. Koučovací přístup pomáhá vidět naše netušené zdroje, podporuje vnímání sebe, lidí okolo i systému. Změna je možná a vedou k ní malé kroky. Autorka monografií “Teambuilding – cesta k efektivní spolupráci” a „Týmový koučink“.

Role muže v kvalitním životě ženy, dětí a celé rodiny

Sláva Černý. Spoluzakladatel projektu Dovychovat, ve kterém pomáhají mužům a ženám si uvědomovat své role, což je základ pohody a radosti doma. Mužům pomáhá psychicky zesílit a být oporou pro své ženy, děti a okolí. Zároveň pomáhá s chodem celého projektu. Vnímá, jak je důležité začít u sebe a zpracovat si svoje vlastní životní témata.

Proč je dobrý pocit králem všech situací?

Aleš Kalina. Kouč a vynálezce novodobé koučovací metody Emoční rovnice, s jejíž pomocí se dá pracovat s podvědomím bez hypnózy. Odkoučoval se svým týmem již více jak 5000 klientů. Vydal dvě knihy, kterých se prodalo přes 50000 výtisků. Dříve top manažer světových korporací, který se rozhodl své špičkové znalosti od předních školitelů přetavit do vlastních koučovacích technik.

Podpořte vaši mysl, aby se chovala jako váš přítel – pochytejte Sabotéry a aktivujte Mudrce

Pavla Pavlíková. Inspirativní koučka zaměřující se na úspěšné zvládnutí manažerské role, motivací a sabotéry v naší hlavě, horolezkyně, lektorka, facilitátorka. Objevuje s lidmi jejich zdroje, jejich vnitřní sílu. Tak, aby mohli dosáhnout svého cíle, změnit to, co si přejí změnit, víc si věřit, nebo se jen víc radovat.

Jak zlepšit vztahy

Mgr. Denisa Říha Palečková. Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka mimo jiné Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství.

Sebehodnota jako klíč

Jitka Saakjan Váňová. „Každý může mít téměř cokoliv, co si opravdu přeje. Musí jen chtít.” Jitka je průvodkyní na cestě ke změně a vnitřní rovnováze. S její pomocí se vám otevřou nové netušené možnosti. Jitka je certifikovaná koučka a NLP terapeutka, která kdysi stála na stejném místě jako vy. „Jeden špatný program v hlavě dokáže udělat Peklo ze života.“

Najděte svou osobní jedinečnost

Tereza Dewalt, EPC. Působí jako mezinárodně uznávaná autorita v koučování s bohatými zkušenostmi v korporátním i soukromém sektoru (více než 5 000 hod). Studovala koučink a NLP u největších světových autorit v koučování: M. Atkinson, J. Whitmore, R. Bandler, R. Dilts, D. Chopra, A. Robbins. Tereza vede vlastní jedinečné a bohaté kurzy koučování a NLP akreditované MŠMT.

Lucie Martáková

Jak díky koučování získat odvahu žít život podle sebe

Mgr. Lucie Martáková, CPC. Mentorka a koučka. Pomáhá převážně podnikatelkám cítit se skvěle ve svém těle a prodávat (se) s lehkostí. Miluje koučování, NLP techniky a principy síťového marketingu, ve kterém má jasnou strategii a výsledky. Podnikání je pro ni cestou k otevření tvořivosti a dosažení svobody v životě. Nabízí online programy, individuální konzultace i mastermind.

Život v souladu s dary duše

Bc. Ludmila Pešková, ACC. Transformační kouč a mentor osobního rozvoje. Koučovací dovednosti získala v akreditované škole koučinku NeuroLeadership s.r.o. Je členkou Mezinárodní federace koučů, s certifikací ACC. Ve své koučovací praxi využívá metodu Brain-Based Coachingu, která se opírá o poznatky neurovědy.

Pokud vám Coach & mentor summit přinesl hodnotu nebo uvědomění, učiní nám velkou radost, když naši práci podpoříte. Vaše dary nám pomáhají uhradit náklady na summit a umožňují nám tvořit další projekty, které přináší službu lidem. Děkujeme Vám.

Veronika a Petr, tvůrci summitu.

Nebo přispějte jakoukoliv částkou na č. účtu: 3008871023/0800.

.

Koučovací karty

Podpořit nás také můžete tím, že si zakoupíte Koučovací karty, které vychází z naší konzultační praxe

Tato koučovací pomůcka je souborem 49 karet s různými tématy a praktickými i zábavnými úkoly pro rozvoj obou hemisfér mozku, které pomohou vybalancovat do rovnováhy. Jsou vhodné pro ty, kteří chtějí osobnostní růst, ale nevědí, jak začít. Dále slouží k rozpřemýšlení. Připraví vaše myšlení na další váš posun v osobnostním růstu. Určitě také pomohou k udržování a rozvoji již získaných znalostí o sobě samém a osvojených již získaných dovedností. Vhodné i jako pomůcka pro kouče. Dají se též využít k „prolomení ledů“ na seminářích, výukových hodinách, teambuildingcích. 

Koučovací karty si můžete koupit prostřednictvím eshopu eprodoma.cz zde:

JAK BUDE SUMMIT PROBÍHAT

Coach & Mentor Summit se uskuteční ve dnech 26. 09. – 30.09. 2021. Jakmile se přihlásíte, můžete se již těšit na úžasná a hlavně užitečná slova úžasných a zkušených koučů a mentorů. Na váš email, který jste uvedli v registraci na summit, ráno každý den konání summitu, obdržíte odkaz na vysílání toho dne. Přístup k vysílání každého jednotlivého dne bude aktivní po dobu 24 hodin od obdržení emailu s odkazem na vysílání.

Komunikace k summitu bude probíhat v uzavřené facebookové skupině LifeFlow IOST. Zde můžete také sdílet své zkušenosti a pokládat otázky.

Kdo založil Institut osobnostního tréninku?

Za odbornou platformou Institutu osobnostního tréninku stojí manželé Veronika a Petr Pavelkovi. Oba jsou koučové, ale též terapeuti, používají kvantovou vlnu, opravy, energetické a informační metody pro transformaci, harmonizaci a nastavení těla i mysli.  V kvantovém poli jsou jako doma, vytvářejí svou vysněnou realitu s lehkostí a úsměvem. Plnohodnotné využítí možností kvantového pole nazývají magií života. Na základě svých bohatých zkušeností- vytvořili osobnostní tréninky na míru MindArt Concept.

Chybí zde nějaká informace? Zeptejte se, napište nám

4 + 5 =