Telefon:  +420 777 957 0000
E-mail:  petrpavelka@iost.cz
Web:  www.iost.cz, www.mindartconcept.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  celá ČR, SK

„Svoboda je především odpovědnost za naše vlastní jednání.“

Spolu se svou ženou vedeme lidi k úspěchu. Pomáhám lidem, kteří se chtějí přiblížit více sobě, kteří se chtějí mít víc rádi, kteří chtějí žít svůj vlastní život. Naplno. Lidem, kteří hodlají zase posunout svůj život o kousek dál, kteří chtějí dělat to, v co věří, kteří chtějí naslouchat sami sobě. Lidem, kteří hodlají ve svém životě učinit změnu a něco jim v tom brání.

Pracuji s tělem, myslí a duchem tak, že opravím, co je třeba opravit, vymažu nežádoucí vzorce chování, které brání ve šťastném životě, opravím nefunkční, odstraním zbytečné, posílím slabé a ponechám to, co je silné.  Potom je mnohem efektivnější si osvojit nové žádoucí návyky, které výrazně život zkvalitňují.

Funguje to tak, že s mou pomocí odstraníte mentální bloky a zažité vzorce chování, které vždy dosud vedly ke stejným, dost často nežádoucím výsledkům. A to aniž byste se museli znovu zabývat svou minulostí, aniž byste si museli znovu připomínat trauma, bolest, prohry. Tento přístup je nejen šetrný a nesmírně efektivní, ale jeho „vedlejším“ produktem je i obrovská úspora času.

„Obdobím života, kdy jsem nežil podle sebe, kdy jsem žil život někoho jiného, mám za sebou. Zvládl jsem to. Zvládla to už spousta mých klientů, dokážete to i vy. Spolu opravíme vše, co vám brání a můžete směle vyrazit na nádhernou cestu svého krásného plného a naplňujícího života. Se mnou nezabloudíte, já vám posvítím.“

Jsem propagátorem životního stylu pod heslem Změny bez obav.

Při své práci využívám syntézu znalostí kultivace energie (čchi-kung), koučovací kompetence (Neuroleadership Brain Based Coaching), kvantovou terapii, kvantové vlny, energetické čištění prostoru, emoční kód, orákulum I-ťing, kvantové opravy a funkční princip.

Služby:

  • Osobní celostní přístup na míru = Odstranění mentálních bloků, kompletní vyladěný mindset vč. money mindsetu za cca 5-7 dvouhodinových sezení po telefonu.
  • Chci se to naučit a zároveň se nechat vyladit = Pokud již pracujete s lidmi na jejich zkvalitnění života, ale chcete svou službu zefektivnit a udělat ji pro své klienty co nejvíce účinnou a citlivou zároveň, pak se můžete přihlásit do programu pro terapeuty. Zahrnuje osobní celostní přístup na míru pro vás a zároveň si osvojíte nové, efektivní techniky.
  • Pro šťastné bydlení, úspěšnou práci, klidný spánek nabízí Energetické čištění prostoru, včetně kyberprostroru.
  • Právní poradna se zaměřením na posouzení smluv, obchodních podmínek, vymáhání pohledávek a konsolidaci dluhů.

1995 – 2000 právnická fakulta MU Brno

2000 – 2019 právní praxe

2017 technika kvantového doteku matrixu

2018 čchi kung I. stupeň (mistr Petr Kochlík)

2018 čištění pomocí kvantové vlny – nadstavbový kurz

2018 zakladatel fovologie – nauky o hledání a odstraňování příčin strachů

2019 ebook Změny bez obav, 1. díl fovologické trilogie, poznatky z koučovací praxe se zaměřením na odstranění příčin strachů

2019 Neuroleadership BrainBased Coaching

2019 čchi kung II. stupeň (mistr Petr Kochlík)

2020 Vipassana retreat v Thajsku

2020 ebook Krotitelé strachů, 2. díl fovologické trilogie, poznatky z koučovací praxe se zaměřením na odstranění příčin strachů

2020 založení Institutu osobnostního tréninku – odborné platformy pro všechny, kteří se zabývají osobnostním tréninkem. Facebook

2020 vytvoření komplexního osobnostně rozvojového systému MindArt Concept. Facebook.

2021 studium Orákulum I-ťing, věštby podle Knihy proměn, která lidem nechává svobodnou volbu rozhodnutí

2021 vytvoření komplexního osobnostně rozvojového systému MindArt Concept. Facebook.

2021 studium Yuen method, studium Funkčního principu, Emoční kód

Krásný den pane Pavelko, 
posílám slíbenou recenzi na naše léčení na dálku.
Jak už jsem zmínila při sezení, již při našem prvním telefonátu se začly „věci samy dít“, až mě to překvapilo.
Věděla jsem, co chci řešit a to bylo stěžejní téma, kterým jsme se zabývali.
Vše bylo pro mne jasné, srozumitelné a čitelné. Napojení byť na dálku fungovalo skvěle a meditační poloha vleže mi maximálně vyhovovala.
Po čas léčení jsem cítila brnění v prstech u rukou i nohou.
Když jste odstraňoval blok, rozložilo se mi v těle příjemné teplo v daném místě a tlaky samy odcházely.
Po kontrole orgánů a zdraví se mi celkově lépe dýchalo, cítila jsem nový příliv energie.
Strachy a obavy, které jsme řešily se rozplynuly a problém už se mě netýkal.
Bylo příjemné se podívat i na rodinné vztahy, které se projasnily.
Sezení naprosto předčilo mé očekávání a myslím, že jsem se i leccos přiučila, jak si sama pomoci od nepříjemností, strachů a obav.
S odstupem času vše funguje přesně tak, jak jsem očekávala.
Vaši metodu léčení mohu všem, kteří jsou otevřeni změnám a pochopení sama sebe, vřele doporučit.

S pozdravem a přáním krásných dní.

Děkuji mockrát.

Michaela Fišerová

Když jsem měl první sezení RESTARTu s Petrem, očekával jsem, že mi pomůže hlavně v pracovní oblasti, ale během našich sezení jsem pochopil, že to bude mít rozsah i do osobní oblasti a to, čeho jsem na konci dosáhl, bylo mnohem větší – pomohl mi urovnat si myšlenky, ukázat směr, nastavit trvalé změny a být tím, kým opravdu jsem. Rozhodně to byla nejlepší zkušenost mého života a mohu jeho služby jenom doporučit.

Filip Linha

hypoteční specialista

KLÍČOVÁ SLOVA

#koucovani #koucink #kvantovka #kvantovaterapie #konzultace #osobnirozvoj #duse #nitro #energie #pravo #pravniporadna #pravnik #strach #obavy #svoboda