Telefon: 724 325 594
E-mail:  martina@esenceslov.cz
Web:  www.esenceslov.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  online celá ČR

Průvodkyně esencí síly slov a magie vnitřního světa

Naučte se spirituální práci se slovy a příběhy. Při komunikaci se sebou i okolím je porozumění síle slov důležitým kouskem skládačky. Pokud si umíte naslouchat srdcem a položit správné otázky, dostanete hodnotné odpovědi. 

Navštívíme spolu pestrou škálu archetypů ve vašem magickém vnitřním světě. Poznat kousky svého já, znamená posouvat se v před.

Podívat se se mnou můžete také za duchem projektu. Každá věc, činnost či situace na zemi vytváří vlastní autentické vibrace a tím nám napovídá, jak se k ní chovat, tedy i jak přistupovat k vlastním projektům. Co potřebují a co jim naopak škodí. Ať už jde o pracovní projekt, místnost v domě, budoucí knihu nebo třeba výběr nové lampy, setkání a pochopení záměru projektu vám ukáže hladkou cestu v před. Zjistíme společně, co je tím důležitým projektem, pak vás čeká setkání s jeho duchem, pomocí šamanských technik.

Vzkaz vám mohu také přetlumočit já psanou formou.

K práci využívám především šamanské techniky, řízené cesty do podvědomí, mapy slov, karty, transformační hry a to vše v mojí osobní směsi zkušeností a darů.  

Služby:

  • Objev svou sílu slov pomocí živlů – napojení a pochopení osobní síly slova

  • Cesta za duchem projektu – pomocí šamanských technik a myšlenkových map 

  • Vzkaz od ducha projektu – informace o esenci vašeho projektu a jeho směřování v souladu s vámi.

KLÍČOVÁ SLOVA

#slova#esence#magie#vnitrnisvet#archetyp#pribehy