Lucie Martáková

Mgr. Lucie Aira Martáková CPC

Mentorka, koučka

Telefon:  +420 733 187 738
E-mail:  lucie@luciemartakova.cz
Web:  www.luciemartakova.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  Královéhradecký a Pardubický kraj, Praha

Jsem mentorka a koučka. Během vzájemné spolupráce pomáhám převážně podnikatelkám cítit se skvěle ve svém těle a prodávat (se) s lehkostí. Miluju koučování, NLP techniky a principy síťového marketingu, ve kterém mám jasnou strategii a výsledky. Podnikání je pro mě cestou k otevření tvořivosti a dosažení svobody v životě. Nabízím online programy, individuální konzultace i mastermind.

S oblibou říkám, že život je to největší dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít. A osobní rozvoj přirovnávám k počítačovým hrám…někoho to za život pustí do pátého levelu, někdo dojde na třicítku. Záleží jenom na nás, jaké výzvy jsme ochotni přijmout a čím se necháme v životě zastavit.

V oblasti zdravotní prevence mám praxi přes 6 let, v síťovém obchodě a práci s lidmi se pohybuji přes 12 let. Posledních pár let zapojuji do svojí práce s klienty a obchodními partnery principy výsledkově orientovaného koučování a transpersonálního Whitmorovského stylu koučinku a Ericksonovský přístup, včetně NLP technik. Využívám také to, že jsem si prošla zásadní osobní transformací a jsem plně napojená na svůj zdroj a svoji intuici. To výrazně zvyšuje úspěšnost veškerých osobních konzultací a koučovacích sezení.

Moc ráda pracuji se skupinami.

Produkty mám rozdělené do několika skupin podle tématu – posílení sebevědomí podnikatele, skvělý pocit ze svého těla a spolupráce v síťovém marketingu.

Téma posílení sebevědomí podnikatele mapuje série online programů a případné individuální konzultace. Aktuálně nabízím freebie 1. video z mé Výzvy odvahy, na které navazuje celá Výzva odvahy. Výzva odvahy je 3 denní  program za 777 Kč vč. DPH, ve kterém si moji klienti mohou vyzkoušet, jestli jim spolupráce se mnou dá smysl, než se rozhodnou pro intenzivnější spolupráci. Hlavním online produktem je pak  5 týdenní online program Prodávej (se) s lehkostí za 7777 Kč vč. DPH, který je ve VIP variantě za 19 777 Kč zakončen týdenním mastermind setkáním v Chorvatsku.

Skvělý pocit ze svého těla – freebie e-book 7 kroků k pohodovému zažívání a přílivu energie a navazující 1:1 konzultace Chci být fit. Průběžně spouštíme podporu v rámci Fb skupiny Skvěle ve svém těle (bezplatně pro naše registrované partnery ve společnosti LR Health and Beauty Systems). I na toto téma plánuji online kurz, který běžel před rokem pod názvem Dva měsíce pro sebe a ženy z něj byly tehdy nadšené.

A hlavním mým produktem je nabídka spolupráce se mnou. Kdo má chuť se mnou být v užším kontaktu, být součástí mého týmu a učit se ode mě nebo se nechat vést tématy zdraví, péče o pleť, anti-ageing, etické podnikání, prodej, obchod, práce z domova, organizace práce a času, kontaktování, vize, plánování, dosahování cílů, tak se se mnou může spojit a můžeme se o případné vzájemné spolupráci pobavit. Dnes už si pečlivě vybírám obchodní partnery do svého týmu, protože si samozřejmě uvědomuji, že můj čas a energie je to nejdražší, co mám a rozhodně je nechci věnovat každému jen proto, že si o ně řekl. Konkrétně toto si moc přeju, aby se v mojí síti duplikovalo. Nesnažit se přemluvit každého, ale otevřít dveře těm, se kterými bude spolupráce probíhat v radosti a lehkosti.

 

Služby:

  • 10 týdenní skupinový online program PRO SEBE
  • Individuální konzultace nebo koučovací sezení

KLÍČOVÁ SLOVA

#koucink #koucovani #nlp #transformace #vyzvaodvahy #prodavejseslehkosti #osobnirozvoj #sitovymarketing #mlm #networkmarketing #mentor #konzultace #chcibytfit #mastermind #prodej #obchod #podnikani #spoluprace #zdravi #krasnaplet #energie #tymovaspoluprace #radost #lehkost #svoboda #pracesdetmi