Lada Pospíšilová

Telefon: 725 325 031
E-mail: Lady.pos@seznam.cz
Web:  www.ladapospisilova.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  Východní Čechy, Hradec Králové

Miluji barvy a provádím ženy vnitřním znovuzrozením, sebeláskou, rozkvětem do plné síly a krásy ženy, do jedinečnosti a autenticity.

 Jsem certifikovaná terapeutka EFT, koučování, kvantování, stylistka, vizážistka, asroložka, práce s tělem a emocemi, yoni a energie ženy. Jsem lektorka, dělám semináře, workshopy ohledně ženství v mnoha oblastech. Nejvíce právě sladit sladit vnitřní svět a vyjádřit světu přes svůj šatník, kdo jsem.

 

Služby:

  • Probuzení ženství

  • Aktivace vnitřní síly

  • Rozpuštění vnitřních bloků

  • Načítání darů Duše

  • Znovuzrození ženy

  • Alchymie yoni

Svou kariéru jsem začala tvořit ve 14 letech tvorbou oděvů pro sebe, své kamarádky, ženy do kanceláří, stala se modelkou, vizážistkou, stylistkou, vytvořila svoji firmu na výrobu originálních oděvů i zakázkovou výrobu

 

Měla jsem vlastní obchody.

Pak jsem měla touhu být manažerkou a přišel syndrom vyhoření. Prodala jsem firmu i obchody s personálem a začala studovat vnitřní svět.

Lado – nesmírně ti děkuji za naše poslední sezení, a vůbec za všechna naše setkání. Za to, jak vyslechneš, poradíš, pomůžeš, pochopíš, vysvětlíš… A to cokoliv – s láskou a porozuměním. A hlavně i „poléčíš“, naprosto úžasným způsobem a dokonce s prožitkem, a v životě se začnou dít báječné změny 

Jsi neuvěřitelně nádherný a báječný člověk s úžasnou empatii a pochopením. Jsem moc ráda, že jsi.

Hana

učitelka

Ahoj Ladu, znovu jsem si pustila tvůj rozbor, slyším mnoho dalších souvislostí, které do sebe zapadají.

Jsem úplně rozložená a nadšená. To vše co slyším, je prostě pecka. Směju se, jak mi vysvětluješ moje pochyby a pocity nedostatečnosti.

Ano, jsou moje a díky tobě vím, jak s tím pracovat a přeměnit v dar- moji hloubku, kterou v sobě mám.

Dochází mi, proč mi lidé často nerozumí a proč jsem byla zmatená měla v sobě nedůvěru. Ráda a nadále budu  pokračovat v koučování a objevování dalších hodnot.

Jsem neuvěřitelně unešená, bože já mám takovou radost. Děkuji mooooc. Cítím svoji velikoooost, nepopsatelný stav radosti. Děkuji a páááááá.

Radka

účetní

Láskyplné srdce Lady nás převede přes úskalí našeho života, aby pomohla najit cestu k lásce a ke štěstí.

Krásná duše, ráda předá vše co zná, jen aby pomohla. Lada.je Můj anděl.

Když je člověku zle, stoji vedle a naslouchá. Zná mnoho přístupů a je ochotná, vždy tu pro mě je. V době naprosté beznaděje dokaze vykresat z člověka to nejlepší z něho. Sebeúctu, sebejistotu, sebedůvěru.

S láskou pomůže projít náročným obdobím tak, ze se člověk může smát celému životu. Dnes se již opravdu směji, nikdy jsem nebyla šťastná a vnitřně klidná, spokojená jako teď.

Eva

podnikatelka

Takže Ladu,  dnes slavím!!! Změnila jsi mi celý život. Pár celodenních setkání s tebou a jsem úplně jiný člověk, teď už i rozvedená a šťastná.

To co jsem tolik let tlačila před sebou a bála se to udělat, dala jsem to a úplně v pohodě. Mám svoji jistotu, věřím si, vím co chcí, dokážu říci, co cítím. Nebojím se, jsi neuvěřitelná!!!

Představ si, že jsem si s ním dala v klidu po rozvodu i kafe. Já to nechápu, ale my nemáme najednou problém.

Brzy se ti ozvu zase na celodenní, potřebuji dořešit ještě práci. Tak se těš, to bude zase zážitek. Díííky moc a bájo den.

Tereza

manažerka

KLÍČOVÁ SLOVA

#krasazeny #vnitrnikrasa #styl #koucink #pruvodce #autenticita #znovuzrozeni #kdojsem #jsemzena #mojedary #sebevyjadreni #sebehodnota #sebevedomi # sebelaska