Telefon:  +420 776 854 088
E-mail:  irena@hlubinyduse.cz
Web:  www.hlubinyduse.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  celá ČR

Jsem průvodkyní na cestě k hlubšímu poznání sebe sama a pomáhám Vám transformovat Váš život. Při konzultacích jsou mými pomocníky techniky neurolingvistického programování, které Vám „přerámují“ staré programy v nevědomí. Tím pádem dokážete snadněji hledat řešení Vašich problémů, budete si jasněji uvědomovat, co opravdu ve svém životě chcete a půjdete si za tím. Rituál Zavinování pracuje na emočně-energetické úrovni. Dochází při něm k uzavření starých životních traumat a otevření se novým zkušenostem. Po vyčištění energetického pole si do svého života můžete přitáhnout, co chcete. Podporující svíčky pro Vás vyrábím s láskou a vkládám do nich záměr pro Vaši podporu. Jsou skvělým pomocníkem pro každý den.

Služby:

  • Průvodkyně na cestě k hlubšímu poznání sama sebe.
  • Průvodkyně RITUÁLEM ZAVINOVÁNÍ
  • Výroba podporujících svíček
  • Koučka

Ráda bych napsala mé prožitky dokud jsou čerstvé. Bylo to prostě něco nádherného. Představ si celodenní wellness a mnohahodinovou terapii maximálně zaměřenou jen a jen na Tebe. Asi takto nějak bych to charakterizovala.Ráno jsem vypravila muže a děti k babičče, mezi dveřmi se vystřídali s mojí průvodkyní Irenou Ryškovou, která za mnou přijela ze Znojma. Irena se převlíkla do krásných slovanských šatů zdobených červenou výšivkou a čepce aby si chránila vlasy od natahování energie. Jako první vykouřila dům palo santem a potom jsme vařili horký kakaový kořeněný nápoj.Zatopili jsme si v krbu a asi 4 hodiny jsme seděly na zemi a já se svěřovala, Irena velice vnímavě naslouchala a pomáhala mi hledat souvislosti. Opravdu mě hodně posunula a navedla na spojitosti, které by mě samotnou nenapadly. Na konci sdílení jsem byla schopná vyslovit sedm věcí, které chci uzavřít a sedm věcí, kterým se chci otevřít.Poté jsme daly vařit na míru vybrané byliny na koupel a vybírala jsem si aromaterapii. Irena dojela vybavená opravdu bohatě a oleje, které mi voněly jsem potom namíchala na následnou masáž.Masáž byla dlouhá a dokonalá, několikrát jsem během ní usnula, byla opravdu velmi profesionální a maximálně diskrétní, celou dobu jsem byla přikrytá pod ručníkama. Bylo opravdu skvělé nechat o sebe takto pečovat a nemuset vůbec, ale vůbec nic.Po masáži mi Irena připravila vanu se svařenými bylinami, v koupelně jsem měla zatemněná okna, svíčky a kolem vany rozložené mandaly, které odpovídaly jednotlivým vůním, které jsem si na aromaterapii vybrala a co charakterizují v lidských vlastnostech.Po koupeli jsem se převlékla do rituálních šatů královny a následovalo samotné zavinování a zavírání sedmi zámků, u každého jsem vyslovovala co zavírám. Po nějaké době v zavinutí, odhaduji že víc než půl hodiny to nebylo, možná tak 15-20min (čas je dobrovolný) jsem si naznačila, že stačí a Irena postupně odemkla sedm zámků, kterými jsem pustila sedm věcí do mého života.Potom jsme si ještě chvíli povídaly a Irena se pomalu balila na dlouhou cestu domů. Společně strávených 8 hodin nikdy nezapomenu a jsem moc vděčná, že jsem si mohla dovolit něco tak krásného a příjemného prožít. Kdybych mohla jet na víkend na wellness, tak by mi to rozhodně nedalo tolik, jako individuální péče maximálně vnímavé osoby, možnost sdílení a vhledu.Rituál jsem plánovala dlouho dopředu, ale neměla jsem vybranou průvodkyni. Nakonec mě po jedné diskuzi na fb Irena sama se svojí nabídkou oslovila a jsem moc ráda, že na rituál došlo a dopřála jsem si jej. Moc doporučuji každé ženě, ať už po porodu, nebo jako přechodový rituál. A samozřejmě moc a moc doporučuji Irenu Ryškovou, která je ochotná kamkoliv ze Znojma dojet. Moc děkuji Ireno..

Zdeňka Klímová

Life koučink, Spiritualita, Příběhy duše

S Irenou jsem řešila prokrastinaci a zejména odpor se pustit do jednoho konkrétního projektu, který jsem ale sama vymyslela a skutečně jsem ho chtěla realizovat. I když sama znám různé techniky, které by měly v takových případech fungovat, u mě fungovaly jen částečně nebo vůbec. Hledaly jsme společně původ tohoto odporu a zaměřily se na to, co bych dělala místo tohoto projektu. Díky tomu se nám podařilo najít hlubokou příčinu, která ovlivňovala i jiné oblasti mého života a brzdila mě. Irena mi pak pomohla najít i zcela konkrétní řešení, které mi pomůže ve víc oblastech a vnese mi víc radosti do života.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě k lepšímu životu

Od Ireny mám jak panenky, tak svíčky a jsem moc spokojená. Nesou krásnou energii, jsou kvalitní. Svíčky hoří opravdu dlouho a jsou moc krásné. Určitě doporučuji. 

Jana Rosa Matulová

Průvodkyně na cestě za vědomým ženstvím

KLÍČOVÁ SLOVA

#koučování #koučink #nlp #rituálzavinování #rituál #zavinování #rebozo #svíčky #podpora #sebepoznání