Blanka Vondrašová

Blanka Vondrašová

Spirituální průvodce s dary mnoha vrstev vědomí, Lektorka Automatického psaní 

Telefon:  +420 608 885 850
E-mail:  angelstars11@seznam.cz
Web: 
Přibližná územní oblast působnosti:  Plzeňský kraj, ČR, SK, online

„Brána k sobě je skrze pochopení Země jako celku – mě a skrze oporu Vesmíru. V tandemu Země a Vesmíru ve mě, je pravé bytí a tvoření.“

Jsem spirituální průvodce, multipotenciálka používající mnoho vrstev vědomí.

Mnoho let se zabývám Automatickým psaním (vzkazy, rady a nasměrování od Andělů), do něhož též zasvěcuji.

Moje práce je sloučením Andělsko-Šamanské cesty, propojující Vás s informačním polem Země a informačním polem Univerza. Součástí mé praxe je i cesta skrze posvátný prostor v srdci, které lze používat jak ve svém duchovním rozvoji, tak v každodenním životě. Vedu lidi k navýšení vibrací (procítěni sebe, svého těla) cestou do srdce, kde naleznete odpovědi. Touto cestou Vás povedu k probuzení a ukotvení v jiném způsobu žití v čase jiném než lineárním.

Služby:

  • Andělské vzkazy, rady, návody nejen pro Váš růst a nasměrování s důrazem na vlastní vůli klienta
  • Zasvěcení do Automatického psaní, kde je Anděl jako prostředník cesty k Bohu/Zdroji
  • Konzultace probíhá načítáním skrze vaše srdce, dalšími vhledy, s pomocí předků, se vzkazem od Andělů, s vnosem Kristova vědomí. Konzultace vás dovede k nasměrování vlastního směru v osobním životě a případně i v kariéře.
  • Pomoc při odstraňování bloků s pomocí Vyššího Já
  • Harmonizace čaker
  • Výuka metody Cesta do srdce
  • Výuka metody Práce s Vyšším Já

Původním zaměstnáním jsem byla zdravotní sestra s ideou lidem pomáhat. Tento směr však nebyl pravý a já se postupně vydala alternativní cestou jak pomáhat lidem.

Mnoho let mám životní zkušenosti v oblasti šamanismu včetně zkušeností se šamany v Jižní Americe.

2014  Zasvěcení do Automatického psaní

2016 absolvovala jsem léčebný systém Shamballa (mistrovský stupeň) a Ra-Sheeba.

2017 nebylo mi do smíchu, tak jsem se stala certifikovaným lektorem kurzu Jógy smíchu.

2018 – 2019 učení Cestou do srdce, práce s Vyšším Já, Merkaba.

2017 až dosud kurzy práce s energií, semináře osobnostního rozvoje.

2020 absolvovala jsem kurz Lektor vzdělávání dospělých.

S Blankou jsem se seznámila přes FB, zaujala mě její práce a služby, které nabízí ve chvíli, kdy jsem potřebovala nějaké vnitřní směrování nejen sebe. Ale hlavně svého podnikání. Cítila jsem se tak, že ho uchopené mám, ale ztrácela jsem pocit, že jdu tou správnou cestou. Blančino automatické psaní mi velmi pomohlo. Díky němu jsem se zastavila, uvolnila, nechala věcem volný průběh a ono se opravdu ukazuje, že moje cesta vede ještě jiným směrem a již nyní vidím další souvislosti a možnosti. Velmi Blance děkuji za zprostředkování komunikace, jsem za ní velmi vděčná a vřele ji doporučuji! Děkuji!

Irena Poslušná

transformační kouč, facilitátor Access Bars

Když jsem hledal někoho, kdo by mi mohl zprostředkovat vzkaz od Andělů, náhle se mi na obrazovce ukázala nabídka od Blanky, že dělá automatické psaní. Bylo to znamení, na které jsem hned zareagoval. A teď vím, že jsem neudělal chybu. Vstřícný přístup a hledání řešení je asi u ní samozřejmostí. A samotné zprostředkování vzkazu od Andělů? Zprvu poetické dílo a s odstupem času, trefa do černého. Ve vzkazu stojí to, co cítím už dávno. Hodně mi to pomohlo. Tímto mohu její služby ze srdce doporučit. Určitě se k ní rád vrátím.

Miroslav Horáček

masér

Děkuji Blance za praktické uvedení do šamanských technik a způsoby propojování se s přírodou. Otevřelo mi to zcela nový a fascinující pohled na přírodu a její obyvatele. Její napojení na živly přírody je naprosto unikátní a inspirující. Společná cesta za šamany v Amazonii byla pro mě zásadní zkušenost, ze které čerpám doposud. Její intuitivní vhledy a úrovně vědomí jsou skutečně obohacující a otevírají často netušené vnitřní možnosti a uvědomění. Současná obtížná doba plná nejistot nás tlačí právě do nových, spíše intuitivních postojů a návratu k propojování s přírodou na hlubší a individuální rovině. A právě v tom je Blanka skvělým průvodcem.

Richard Forest, PhD.

biolog

Úplně mně to dojalo. Andělské psaní jsem si přečetla podruhé a už tomu ve svém životě rozumím. Děkuji za slova andělská.

Jája Hejhalová

Moc děkuji. Psaní ke mně promlouvá a cítím že to mám projít mnohem víckrát.

Jana Černá

manažerka, terapeutka

Blanka, slzy mi tečů. To písmo je úžasné. Pokaždé jako sa k němu vrátím, rozumiem viac.

Danuše Poláková

léčitelka, bylinkářka

KLÍČOVÁ SLOVA

#konzultace#automatické psaní#Andělé#vědomí#srdce#šamanismus#energie#rituály#čakry#osobní rozvoj#předci