Ariana Marie Tomsová

Hlasová terapeutka, koučka

Telefon:  +420 724 325 151
E-mail:  info@bozskyhlas.cz
Web:  www.bozskyhlas.cz
Přibližná územní oblast působnosti:  Praha a okolí, po domluvě i v dalších místech ČR

“Berte život z té lepší stránky… “

Označení BOŽSKÝ HLAS si dovoluji uvést proto, že když se dostaneme do svého „ideálního nastavení“, do souladu sami se sebou a vesmírnými božskými zákony, váš hlas, ať už mluvní či pěvecký, bude mnohem sdílnější, vyrovnaný a silný, i když budete mluvit nebo zpívat potichu. A kdo může mluvit, může i zpívat.

Jak se do toho „ideálního nastavení“ dostat? Myslím, že vás mohu navést na cestu, když budete mít zájem. U každého se proces a práce trochu liší. Podívejte se prosím do nabídky zde na stránkách, co s vámi zarezonuje, jak byste si přáli pracovat, co myslíte, že by vám nejvíce pomohlo.

Nejde sice o klasické pěvecké lekce, ale mohu je samozřejmě též poskytnout. Každopádně bych vám ráda ukázala, jak můžete otevřít svůj hlas, potenciál, srdce… Vibrace hlasu je navíc očistná, spouští léčebné procesy v těle, duši a mysli, ať chcete nebo ne. Dostává tělo, duši
a mysl do souladu, což je k celkovému uzdravování se a vnitřnímu klidu nezbytné. Je jedno, jestli řešíte hlasový problém, psychickou či fyzickou zátěž, neshody v partnerství, nedostatek sebedůvěry, opakující se zdravotní obtíže nebo cokoliv jiného, co vás trápí. Z vlastní zkušenosti vím, že když ladíte sami sebe a začínáte v sebe a své schopnosti věřit, věříte zákonitě i ve svou božskou podstatu. Tím se začínají ladit i situace kolem vás. Věřím, že každý z vás má mnohem více energie, sil, možností a dispozic, než by si byl schopen připustit.

Služby:

  • Pomoc s hlasovým projevem (zpěv, přednes, řečnictví)
  • Semináře – Otevření Božského hlasu (napojení na božskou podstatu)
  • Semináře – Čchi-kung s lektorkou Andreou Polákovou
  • Koučink, terapie a jednoduché očistné meditace, které si zapamatujete
  • Základy Čchi-kungu + TAO dechu
  • Poradna pro páry (pokud jste od sebe tzv. „odvibrovali“)
  • Duchovní podpora při ztrátě blízké osoby
  • Můžete se na mě obrátit při pocitech smutku, ztráty energie či smyslu života, při nízkém sebevědomí, problémech v partnerských vztazích
    či ve vztahu k dětem, k jiným lidem, při potížích s nadváhou, s příjmem potravy… apod.

  #bozskyhlas#lecivyhlas#zpevjakolek#dusezpiva#telodychadusezpiva#koucovani#koucink#konzultace#osobnirozvoj #duse#nitro