Telefon:  +420 604 613 233
E-mail:  dokulilova.alena@seznam.cz
Web:  www.dokulilovaalena.cz
Přibližná územní oblast působnosti: online celá ČR

Co mají mí klienti společné? “CHTĚJÍ  RŮST”

Jsem transformační koučka a psychoterapeutka. Mým posláním je podporovat lidi, aby žili život v souladu se svými hodnotami. Mám cit pro to odhalit, co se děje ve vaší duši. Umím s vámi jít v koučování a terapii po společné cestě, ale současně se ptát na to, co vás na té cestě drží a jaké je vaše proč, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Už od dětství jsem byla zvědavá na to, jak nás ovlivňují naše vztahy, jak můžeme lépe komunikovat a co je smyslem našeho života.

Dokážu se ptát citlivě a empaticky, ale také vyzývavě směrem k cíli. Mám velký přesah, od koučinku dokážu přejít do terapie, pokud cítím, že to klient potřebuje.

Věřím tomu, že je důležité znát svou vlastní hodnotu a uvědomění, co znamená být člověkem abychom mohli prosperovat v osobním životě, ale i v tom profesním a v podnikání.

To jsou stěžejní pilíře mé práce, na kterých stavím své koučování a terapii. Miluju mindfulness, které pravidelně praktikuji a to mi pomáhá mi být v přítomném okamžiku. Tyto přístupy přináším i mým klientům.

Ráda se směju nahlas, mám ráda nedokonalost, podporuji dobré skutky, rozmanitost a propojování lidí.

I vy můžete objevit a žít život, který milujete. Ráda vás podpořím na vaší cestě, k vysněnému životu svými online programy a VIP koučováním. Ráda se s vámi uvidím.

Služby:

 • Koučink a terapie

 • Stává se vám, že nemůžete v noci usnout a nevíte proč?

 • Cítíte, že vám život utíká pod rukama?

 • Cítíte se unavená, ale nevíte proč?

 • Nedokážete odejít z toxických vztahů?

 • Nevěříte si?

 • Chcete být úspěšní v práci nebo v podnikání a nevíte jak?

 • Ztratili jste životní vizi ideálního života, ke které chcete směřovat?

 • Koučink může být vaše cesta, jak se odrazit k životu, který chcete.

 • Díky koučinku…… se nebudete bát konfliktů, protože je budete umět řešit.
  ….získáte úspěch a ocenění druhých, protože si budete vážit sami sebe.
  ….zvýšíte svoji mentální odolnost v náročných situacích.
  …. naučíte se pracovat s emocemi a rozčilení už bude vaše volba, nikoli selhání.
  …. vaše vztahy budou transparentní a budete se v nich orientovat.
  …. budete se cítit dobře a sebevědomě a stoupne vaše hodnota ve vztazích.

   

  Koučovací praxi mám postavenou na kvalitním vzdělání.

  Prošla jsem koučovacími a facilitačními výcviky s tuzemskými i zahraničními lektory 100 hodin, dlouhodobým psychoterapeutickým a supervizním výcvikem 430 hodin.

  V mé práci má pevné místo systemika a koučování zaměřené na řešení – Solution focused.

  Mým přesahem v koučování jsou také techniky neurolingvistického programování, které klientům přináší rychlé výsledky.

  Alena je koučka, které důvěřuji, že mě s klidem a respektem provází procesem koučování. Líbí se mi, že vypíchne klíčové myšlenky, které říkám. Při koučování si cením bezpečného prostředí, které vytváří a že pracuje nejen s racionálnem, slovy, akčními kroky ale i s pocity, vizualizací a dalšími technikami, které mi pomáhají podívat se na má
  témata novýma očima. Míří na srdce a otvírá nové pohledy a uvědomění.

  Mgr. Markéta Bubnová

  marketing manager

  Díky zkušenostem a její moudrosti se umí skvěle nacítit a vést přesně podle mých potřeb. Koučování bylo velmi efektivní, vedlo mě k prožitku na úrovni těla a mysli, takže jsme velmi rychle splnili cíl, který jsem na začátku stanovila i přes to, že jsem
  přišla s tím, že to sama neumím vyřešit.

  Radka Železná

  lektor ve společnosti RC MUM

  V loňském roce jsem procházela zásadními životními změnami a bylo pro mě obtížné se v nich zorientovat. V té době mi pomohla moje koučka rozklíčovat, na co se mám zaměřit a jakým způsobem jít k cíli tak, abych se ve svém životě cítila spokojená a vyrovnaná.
  Neradila a neprezentovala „nejlepší řešení“, ale svými otázkami (občas velmi „do hloubky“) mě vedla k tomu, abych si odpověděla sama, v souladu s mým vnitřním nastavením. Byla mi podporujícím, motivujícím a nehodnotícím průvodcem. Na setkání s ní jsem se vždy velmi těšila, protože z ní vyzařuje kouzelná pozitivní energie a životní moudrost. Dnes se cítím pevně „na svých nohách“, ve všech oblastech mého života.
  Vím, že kdybych se v budoucnu ocitla na křižovatce nebo mě potkala nepříjemná událost, změna apod., obrátím se zase na ni. Děkuji, Alenko.

  Mgr. Lenka Požárová

  referent ve státní správě

  Paní Alenka mně pomohla, jak ovládat svoje emoce, aby ony neovládaly mě.
  Pracovaly jsme na mém sebevědomí a sebehodnotě. Postupně jsem opouštěla své staré přesvědčení a nahrazovala jsem je novými. Diky meditacím jsem dokázala pracovat se svými nitěrnými pocity a najít vnitřní pocit klidu, na který si vždy vzpomenu v zátěžových situacích.  Pomáhá mi to k tomu, abych věci řešila v klidu a nechala informace doplout, tak abych jim věřila a přesvědčila se, že je vše v pořadku.

  Lenka Korchová

  rodičovská dovolená

  KLÍČOVÁ SLOVA

  #koucovani #koucink #konzultace #osobnirozvoj #duse #nitro #mindfulness #meditace