Víte, že 70 % vašich myšlenek škodí vašemu podnikání?

Někdy máte pocit, že je toho nějak všeho moc. Všichni po vás pořád něco chtějí. Partner, děti, klienti, rodiče, přátelé, známí, vláda … Jako byste měla málo svých starostí a nic na práci. Mám pro vás dobrou a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že vím, kdo za to může. Ta špatná je, že jste to vy sama. Dokud si toto neuvědomíte, znamená to, že nikdy neuděláte nic, co má skutečně smysl, nevybudujete stabilní firmu, nedosáhnete svých snů a ve vaší rodině nezavládne klid a láska.

Nechce se až věřit, že jediný, kdo vám brání v rozletu vašeho podnikání, jste vy sama, že? Ale je to tak. Jen vaše nastavení v hlavě ovlivní, jak se vám bude v podnikání dařit. Nesete si s sebou celou řadu naučených vzorců chování, které jste většinou získala v prvních 7 letech věku. Tyto stereotypy máte dokonale z automatizované.

Příklad. Když se baletka učí tančit. Tanec je ladný, nádherný, ale moc dobře si uvědomujete, že je za tím spousta tvrdé práce. Baletní průprava, kroky, to samo o sobě je dost náročné. Pak to sladit s hudbou a s ostatními tanečnicemi a tanečníky. Baletka, která si vším tímhle zdárně prošla, dnes nemusí myslet na každý detail, vše jde tak nějak samo. Vznáší se nad tanečním parketem jako víla na paloučku při měsíčku. Hudba rezonuje v srdci a ona se vznáší v ladných pohybech v proudu hudby jako vznešený pták nesen vzdušnými proudy.

A s naučeným vzorcem chování se to má stejně. Autopilot najede okamžitě, vy si ho ani nevšimnete.

Věděla jste, že z 95 % času vaše myšlenky jedou právě podle těchto automatizmů – programů? A ještě větší pecka je, že 70 % těchto programů vám škodí. Téměř ¾ vaší vlastní mysli vám ničí byznys i celý váš život. To jsou právě ty mentální bloky, které blokují vaše podnikání. Vy sama si doslova šlapete po štěstí.

Řešení existuje. Ptáte se, kde je? Je ve vás, přesněji ve vaší hlavě a srdci. Dobrá, když tam je, jak to, že jste na něj ještě nepřišla? Nemůžete na něj přijít, protože řešení je schované. Je potřeba na něj posvítit a najít ho. Je to jako u velké vestavěné skříně na chodbě. Víte, že tam věci na kempování máte, ale už nevíte přesně co tam je a kde přesně v té skříni. Je potřeba jít, skříň otevřít a pořádně ji prohledat. Pak najdete, co hledáte. Objevíte

  • své skryté schopnosti,
  • svůj talent a potenciál,
  • svou vášeň,
  • svůj zdroj energie,
  • své sebevědomí.

No jo, ale ve skříni bývají i bubáci a kostlivci. Co když na vás jeden takový vypadne. To je možné. Dokonce téměř jisté. A právě takový kostlivec často sedí jako ona pověstná žába na prameni vašeho podnikání. Kostlivce je potřeba ze skříně vyndat, pořádně si na něj posvítit, zjistit, že není zas tak hrozný, jak vypadal v té zavřené skříni a pak ho nechat jít.

Díky tomuto se uvolní obrovské množství vaší energie, která začne opět svobodně proudit. Získáte:

  • nové zákazníky, nové zakázky,
  • obchody, které pro vás byly dříve v říši snů a bájí,
  • lehkost, která se projeví v celém vašem životě,
  • mentální otužilost,
  • a řadu dalších benefitů, které se projeví zejména ve vztazích k lidem a k vám samotným.

Mentální bloky jdou odstranit. Jen je potřeba si uvědomit, že pracujete s něčím, co jste získala v dětství a budujete celý život. Ty koleje jsou hodně hluboko vyjeté. Tomu odpovídá i péče, kterou je nutné tomuto věnovat. Nám to trvalo roky, pro vás máme zkratku. Velkou zkratku. Zkušenost klientek je taková, že stačí několik hodin (cca 8 – 10) a největší kostlivci budou ze skříně odejíti.

Tak co, stálo by vám za to těch 70 % škůdců z vaší skříně vyházet ven? Uvidíte, jak se vy a tím pádem i váš byznys rozletíte. Konečně roztáhnete křídla a přitáhnete si do života dříve pro vás neviditelné příležitosti, které už vám zůstanou. Jsou vaše. Stejně jako je vaše podnikání, jsou vaše myšlenky, které vám mají pomáhat, zvelebovat váš život a činit vás šťastnou.